witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuj

AXA - PLAN ELASTYCZNY

ubezpieczenia axa

Plan Elastyczny to ubezpieczenie, które łączy w sobie ochronę życia i zdrowia na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń losowych z możliwością inwestowania pieniędzy. Jest umową na czas nieokreślony i o charakterze długoterminowym. Przeznaczone jest dla osób zainteresowanych zabezpieczeniem finansowym swoich bliskich na wypadek śmierci Ubezpieczonego lub pogorszenia się stanu jego zdrowia. Jednocześnie Plan Elastyczny odpowiedni jest dla osób zainteresowanych długoterminowym inwestowaniem w UFK (minimum 10 lat).

AVIVA - NOWA PERSPEKTYWA

ubezpieczenia aviva

Ubezpieczenie Nowa Perspektywa ma charakter ochronno-inwestycyjny. Pozwala ubezpieczyć życie i zdrowie, a równocześnie oszczędzać. Przeznaczone jest dla osób, które chcą zabezpieczyć finansowo swoich bliskich na wypadek śmierci, a dodatkowo zgromadzić kapitał na przyszłą emeryturę bądź przyszłość swoich dzieci.

ALLIANZ - PLAN NA DZIŚ I JUTRO

ubezpieczenia allianz

Plan na dziś i jutro to ubezpieczenie na życie dla tych, którzy chcą zapewnić sobie i bliskim wsparcie finansowe w razie choroby, wypadku lub śmierci oraz pomoc w trudnych sytuacjach życiowych. Łączy funkcje ochronne z oszczędzaniem na przyszłość na dowolny cel. Zapewnia przejrzystość kosztową, dzięki której wiadomo ile przeznaczasz na oszczędzanie, a ile na ochronę. Umożliwia dostęp do szerokiego pakietu usług Assistance.

NATIONALE-NEDERLANDEN - SPOSÓB NA PRZYSZŁOŚĆ

ubezpieczenia nationale nederlanden

Nationale-Nederlanden – Sposób na przyszłość jest ubezpieczeniem ochronno-inwestycyjnym.Ubezpieczony sam określa zakres ochrony. Ma on też możliwość dopasowania części inwestycyjnej polisy do swoich potrzeb pod kątem wartości składki oraz częstotliwości jej wpłacania oraz swobody przy wyborze funduszy inwestycyjnych.

AEGON - PROGRAM NA ŻYCIE

ubezpieczenia aegon

Aegon – „Program na Życie” stanowi kompleksowe rozwiązanie z gwarancją kapitału na przyszłość oraz ochrony ubezpieczonego i jego bliskich.Osoba ubezpieczona w chwili zakupu polisy nie może mieć więcej niż 70 lat.Polisa na życie i dożycie składa się z 2 modułów. Pierwszy z nich pozwala zabezpieczyć kapitał na przyszłość i chroni na wypadek śmierci. Drugi moduł ochronny dodatkowo zabezpiecza ubezpieczonego na wypadek różnych nieprzewidzianych zdarzeń losowych.

CONCORDIA - ŻYCIE I PLUS

ubezpieczenia concordia

Concordia – „Życie Plus” to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań.Produkt jest dedykowany wszystkim osobom między 16 a 60 rokiem życia. Na szczególne profity mogą liczyć ci, którzy regularnie poddają się badaniom.

MACIF - ACTI GWARANT

ubezpieczenia macif

Acti GWARANT – produkt Macif TUW, jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą zabezpieczyć sobie dodatkowe środki na emeryturę, w sposób bezpieczny i elastyczny. Ogólne warunki ubezpieczenia określają następujące zdarzania, będące podstawą do wypłacenia odszkodowania: 1. Śmierć ubezpieczonego 2. Dożycie przez ubezpieczonego ostatniego dnia podstawowego okresu ubezpieczenia

GENERALI - PROFAMILIA

ubezpieczenia generali

ProFamiliaj est produktem oferowanym przez towarzystwo Generali. Pełni on funkcję ochronno-inwestycyjną. Elastyczne kształtowanie zakresu ubezpieczenia – sam ustalasz jaką ochroną jesteś zainteresowany, możesz zmienić sumę ubezpieczenia oraz zakres umów dodatkowych.Po 2 latach od podpisania polisy możesz wybrać dodatkową sumę ubezpieczenia.

WARTA - DIAMENTOWA PRZYSZŁOŚĆ

ubezpieczenia warta

Ubezpieczenie Diamentowa Przyszłość jest produktem, który łączy w sobie funkcję ochronną oraz inwestycyjną. Pozawala na finansowe zabezpieczenie przyszłości, w tym zbieranie dodatkowej emerytury. Możliwość częściowej wypłaty zgromadzonych środków bez konieczności czekania przez kilkanaście lat.