PZU, najstarszy ubezpieczyciel w Polsce, oferuje polisy na życie w różnych zakresach i wariantach. Jeśli zainteresowała Cię oferta tego ubezpieczyciela, to zobacz, jakie produkty wybraliśmy dla Ciebie.

Kup ubezpieczenie na życie

Terminowe ubezpieczenie na życie PZU Twoja Ochrona

Jest to produkt idealny na wypadek śmierci lub inwalidztwa ubezpieczonego. Polisę terminową PZU Twoja Ochrona zawiera się z reguły na okres trzydziestu – czterdziestu lat, a głównym zadanie polisy jest:

  • spłata zobowiązań kredytowych, pożyczkowych;
  • utrzymanie standardu życia rodziny ubezpieczonego;

w przypadku jego śmierci lub kalectwa.

Dodatkowe korzyści wypływające z przystąpienia do ubezpieczenia to:

Tym samym możesz dopasować ochronę do swoich potrzeb.
Wypłata świadczenia zwolniona jest z podatku od zysków kapitałowych i podatku spadkowego.
Ubezpieczenie działa 24 godziny na dobę na całym świecie.

 

Bezterminowe ubezpieczenie PZU Spokój na Całe Życie

Spokój na Całe Życie PZU zapewnia ochronę ubezpieczeniową dożywotnio. Niewątpliwą zaletą tego ubezpieczenia jest fakt, że składki opłaca się tylko przez pewien ustalony czas – po jego upływie ochrona ubezpieczeniowa trwa dalej, mimo że składki nie są już płacone! Sprawia to, że taką polisę mogą posiadać również osoby starsze, bez względu na wiek czy stan zdrowia.

Dodatkowe korzyści płynące z zawarcia takiego ubezpieczenia to:

Przystępując do umowy, wskazujesz osobę uposażoną (nie musi to być członek rodziny), która po Twojej śmierci otrzyma świadczenie.
Nie obowiązuje jej podatek Belki ani postępowanie spadkowe.
Co znakomicie urealnia wypłaconą w przyszłości sumę ubezpieczenia.
Część składek zamiast na ochronę, może być przeznaczona na oszczędzanie z myślą o pozyskanie dodatkowych środków na emeryturę.

 

Ubezpieczenie posagowe PZU Uśmiech Dziecka

PZU przygotowało również ofertę polisy posagowej. Uśmiech Dziecka to propozycja przede wszystkich dla tych wszystkich, którzy chcą zapewnić dziecku dobry start w dorosłość. I tu uwaga – wcale nie musisz być krewnym ubezpieczanego dziecka! Sprawia to, że ubezpieczenie posagowe mogą zawrzeć na przykład rodzice chrzestni z myślą o zapewnieniu dziecku odpowiedniego startu w dorosłość.

Korzyści płynące z przystąpienia do polisy posagowej Uśmiech Dziecka:

Wypłata pieniędzy następuje zawsze w wybranym przez Ciebie momencie, co sprawia, że dziecko może kapitał przeznaczyć na studia albo na zakup pierwszego mieszkania.
W przypadku takiego zdarzenia, dziecko będzie otrzymywać comiesięczną rentę do momentu uzyskania pełnoletności.

Porównaj ubezpieczenie na życie PZU z innymi ofertami!