witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuj
ubezpieczenia aegon
ubezpieczenia aviva
ubezpieczenia benefia
ubezpieczenia compensa
ubezpieczenia concordia
ubezpieczenia generali
Ubezpieczenia online

O nas

 

Na polskim rynku ubezpieczeń jesteśmy obecni od 2006 r. jako multiagencja ubezpieczeniowa Ubezpieczenia online.pl Rankomat Spółka z o. o. Sp. k. Przez te 10 lat zaufała nam już rzesza klientów, a aktywna współpraca z 30 towarzystwami ubezpieczeniowymi, zarówno z Polski, jak i zagranicy, sprawiła, że nasza oferta zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta.

Specjalizujemy się w polisach na życie, polisach turystycznych, ubezpieczeniach nieruchomości i komunikacyjnych. Zatrudniamy zaufanych ekspertów – redaktorów, doradców i agentów z terenu całej Polski, którzy przekonują, że warto i powinno się ubezpieczyć. Publikujemy na stronach portali tematycznych artykuły, poradniki i przeglądy o tematyce ubezpieczeniowej. Omawiamy poszczególne typy polis, podpowiadając, które z nich będą najlepiej odpowiadały określonej grupie klientów. Opisujemy umowy dodatkowe, podkreślając ich rolę w procesie dopasowania polisy do określonego klienta. Podajemy zasady oceny ryzyka ubezpieczeniowego przez ubezpieczycieli i wymieniamy najczęściej odnotowywane powody sporów prawnych towarzystw ubezpieczeniowych z klientami oraz niewypłacania należnych odszkodowań.

Ubezpieczenia online.pl Rankomat Spółka z o. o. Sp. k. skupia w jednym miejscu najatrakcyjniejsze polisy czołowych ubezpieczycieli i oferuje przydatne narzędzia, dzięki którym można samodzielnie porównać i wstępnie oszacować wysokość składki za pomocą porównywarek i kalkulatorów ubezpieczeń.

Do dyspozycji klientów są pracownicy naszego działu Call Center oraz najlepsi agenci ubezpieczeniowi z terenu całej Polski. Doradzają oni w wyborze polisy i poprzez umowy dodatkowe dostosowują ją do jego konkretnych potrzeb.

 

Porównaj oferty ubezpieczeń

Opinie naszych klientów

Przejrzysta porównywarka ubezpieczeń na życie znacznie ułatwiła mi dopasowanie polisy do moich wygórowanych potrzeb.

Robert Nadzieja

Porównywarka ubezpieczeniowa to bardzo dogodne ułatwienie. Nie dość, że nie muszę sam szukać ubezpieczenia na życie, to jeszcze sami doradcy zapraszają mnie na spotkanie.

Paweł Bartkowiak

Wypełniłem formularz online i otrzymałem oferty ubezpieczeń na życie dobrane do moich potrzeb. Po zapoznaniu się z ofertami wybrałem tę najlepszą.

Szymon Plewa