Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva działa na rynku ubezpieczeń od roku 1992. Klientom oferuje nie tylko ubezpieczenia na życie w podstawowym wariancie, ale również ubezpieczenia z funduszami inwestycyjnymi, zdrowotne oraz inne. Prezentujemy cztery popularne warianty ubezpieczenia na życie w Aviva.

Ta oferta to połączenie ubezpieczenia na zdrowie i życie osoby ubezpieczonej oraz jej rodziny. Dostępna jest w wariancie ochronnym oraz wariancie ochronno-oszczędnościowym. Zapewnia ochronę finansową osoby uposażonej lub rodziny na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej, a dodatkowo może oferować:

  • długoterminowe gromadzenie oszczędności w celu stworzenia kapitału np. na emeryturę lub dla dzieci,
  • możliwość ubezpieczenia na wypadek różnych zdarzeń losowych najbliższych,
  • zapewnienie sobie i rodzinie dostępu do prywatnej opieki medycznej.

Pakiety medyczne i inne dodatkowe umowy możesz zakupić w dowolnym momencie trwania polisy, aby poszerzyć swoją ochronę i cieszyć się świetnym finansowym zabezpieczeniem siebie i osób, które kochasz.

Ubezpieczenie na życie dedykowane osobom, które skończyły 40. rok życia, ale nie ukończyły 76 lat. To ubezpieczenie charakteryzuje się:

  • brakiem ankiety medycznej i badań medycznych,
  • stałą składką,
  • podwyższaniem sumy ubezpieczenia co 5 lat bez zmiany składki,
  • wypłatą świadczenia do 48 godzin.

Za 45 zł miesięcznie osoba w wieku 50 lat może zakupić ubezpieczenie na życie, którego suma będzie wynosiła 5 tys. złotych. Oferta Avivy może być korzystna zwłaszcza dla osób starszych i schorowanych, którym inni ubezpieczyciele w ogóle mogą odmówić dostępu do świadczeń lub zaproponować wyższe stawki.

Ubezpieczenie dedykowane bardzo wymagającym klientom, którzy potrzebują szerokiego zakresu ochrony, wysokich sum ubezpieczenia oraz objęcia kompleksowym ubezpieczeniem rodziny. Sumy ubezpieczenia zaczynają się od 300 tysięcy złotych. Klienci do wyboru mają 10 ubezpieczeń dodatkowych i w trakcie trwania ubezpieczenia dowolnie mogą zmieniać profil polisy. Aviva oferuje również warianty ochronno-inwestycyjne, w których do wyboru jest 13 funduszy inwestycyjnych.
To ubezpieczenie inwestycyjne może być terminowe lub dożywotnie. W przypadku opcji dożywotniej, nawet przy wyczerpaniu się kapitału, ubezpieczyciel zapewnia wypłatę świadczeń do końca życia ubezpieczonego. Ten wariant może się sprawdzić jako uzupełnienie świadczeń emerytalnych lub rentowych.

 

W ofercie ubezpieczeń Aviva każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Warto zwrócić uwagę na możliwość pomnażania pieniędzy dzięki ubezpieczeniom inwestycyjnym oraz na możliwość kompleksowej ochrony życia i zdrowia rodziny dzięki zakupieniu różnych pakietów medycznych i innych świadczeń.

Kup ubezpieczenie na życie